Майстер-клас майбутнім інвестиційним менеджерам від роботодавців05 Січня 2022р.

Керуюча партнерка компанії «Pro Capital Investment», директорка Business Clinic KNEU The Next Антоніна Кутова провела майстер-клас для студентів 1 курсу освітньо-професійної програми «Інвестиційний менеджмент», другий (магістерський) рівень вищої освіти.

В рамках майстер класу було розглянуло практичні кейси з підготовки презентацій бізнес-ідей інвесторам. Окремо розглянули ситуації з вибору джерел фінансування під конкретний проєкт.

На практичному занятті студенти презентували розроблені у продовж семестру проєкти. Кутова А. допомогла студентам правильно формулювати бізнес-ідею та враховувати ризики при розробці фінансової моделі проєктів.

Майстер клас проведено в рамках навчальної дисципліни «Проєктне фінансування» за ініціативи проф., д.е.н. Майорової Т.В.