Засідання проєктної групи ОПП «Інвестиційний менеджмент» другий (магістерський) рівень05 Січня 2022р.

2 грудня 2021 року в режимі онлайн відбулося засідання проєктної групи ОПП «Інвестиційний менеджмент», другий (магістерський) рівень вищої освіти. Ініціатором зустрічі виступила Гарант освітньої програми – керівник проєктної групи, д. е. н., професор Майорова Т.В., яка доповіла про необхідність оновлення освітніх компонентів ОПП у зв’язку із рекомендаціями роботодавців, наданих 24 листопада 2021 року на ІХ Міжнародному бізнес-форумі «НАУКА-БІЗНЕС-ОСВІТА: стратегічне партнерство»,зокрема, на панельній дискусії «Фінансова освіта задля сталого розвитку» https://www.youtube.com/watch?v=GJkV7zFg03c&t=89s.

Також ОПП «Інвестиційний менеджмент» потребує уточнення у відповідності до Положення про освітні програми в Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», затвердженого вченою радою університету та введеному у дію Наказом ректора 28 лютого 2020 року № 108, зокрема, в частині вибіркових освітніх компонентів.

У засіданні прийняли участь члени проєктної групи Диба М.І., Ляхова О.О., Куліш Г.П., Урванцева С.В. та викладачі кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, які викладають на освітній програмі – Гернего Ю.О., Онікієнко С.В., Мякишевська О.М., Юркевич О.М. Нагорна О.В., Поліщук Є.А.

За результатами зустрічі вирішили удосконалити зміст освітніх компонентів ОПП «Інвестиційний менеджмент», другий (магістерський) рівень, розмістити оновлений проєкт для публічного ознайомлення на сайті кафедри корпоративних фінансів і контролінгу та розіслати е-поштою усім стейкхолдерам та представникам професійного дорадчого комітету Університету з метою отримання зауважень та пропозицій.

Крім того, заплановано провести в режимі онлайн публічне обговорення проєкту оновленої ОПП «Інвестиційний менеджмент», другий (магістерський) рівень в кінці січня 2022р. за участі НПП, задіяного на освітній програмі, здобувачів вищої освіти, випускників освітньої програми, роботодавців та інших зацікавлених осіб.