Всеукраїнська науково-практична конференція «Забезпечення транспарентності (прозорості) процедур банкрутства в Україні»17 Травня 2021р.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі круглого столу Всеукраїнської науково-практичної конференції «Забезпечення транспарентності (прозорості) процедур банкрутства в Україні», яка відбудеться 26 травня  в місті Києві на базі кафедри корпоративних фінансів і контролінгу  ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» за співпраці з Радою адвокатів Київської області (м. Київ) та Комітетом з питань правосуддя Громадської ради при Міністерстві юстиції. Будемо раді бачити Вас в Києві 26 травня у конференц-залі головного корпусу ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», обіцяємо цікаву та змістовну зустріч! Більш детальна інформація в інформаційному буклеті.