Практичне заняття з дисципліни «Проєктний контролінг» за участі Гаранта освітньо-професійної програми «Інвестиційний менеджмент»10 Березня 2021р.

На практичному занятті з дисципліни «Проєктний контролінг» (викладача – доцента кафедри Ляхової О.О.), яке відбулося 10 березня 2021 року, студенти першого (магістерського) рівня разом із запрошеним Гарантом освітньо-професійної програми «Інвестиційний менеджмент», д.е.н,  професором катедри Майоровою Т.В. розглядали інструменти оперативного проєктного контролінгу та структуру змін у Концепції проєкту Фермерського Господарства «АГРОЕКОТЕХНОЛОГІЇ»Івано-Франківської області. Пройшли активні командні змагання в межах двох проєктних груп, а в перспективі на них очікують: визначення прямої та непрямої цільових аудиторій результатів проєкту Фермерського Господарства «АГРОЕКОТЕХНОЛОГІЇ»та побудова структурно-логічної матриці проєкту.

Зустріч відбулася в рамках виконання господарської теми «Розробка практичних рекомендацій із формування інвестиційної стратегії фермерського господарства» № 14/20 від 1.07.2020 р.