Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами09 Вересня 2021р.

Старт освітнього проєкту

“Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами”

на кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу»

Сьогодні на кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу розпочато навчання студентів за освітнім проєктом “Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами” на кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу».

Курс буде викладатися для бакалаврському рівні на 2 курсі для 2-х спеціалізацій «Корпоративні фінанси» та «Інвестиційний менеджмент» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Загальна кількість студентів, що будуть вивчати дисципліну – 95 осіб. Керівником навчального курсу єпрофесор кафедри, д.е.н. Майорова Тетяна Володимирівна.

Навчальний курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами»реалізується стартап-інкубатором YEP спільно з Міністерство цифрової трансформації УкраїниДія.БізнесМіністерство освіти і науки УкраїниUkrainianStartup FundGenesis за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Її мета — розвивати підприємницьку культуру в українських ЗВО та показувати власну справу як альтернативу найманій роботі.