Івент-зустріч студентів-фінансистів із CEO та Co-founder профорієнтаційного стартапу ChoiZY18 Листопада 2020р.

17 листопада 2020 р. відбулася онлайн-зустріч із Олександром Павленком, випускником КНЕУ 2014 року, CEO та Co-founder профорієнтаційного стартапу ChoiZY, який за допомогою штучного інтелекту надає можливість визначитись із майбутньою професією.

Лекція організована професором кафедри корпоративних фінансів і контролінгу – Майоровою Тетяною Володимирівноюв рамках дисципліни «Проєктне фінансування» для магістрів ОПП «Інвестиційний менеджмент» і «Фінансовий менеджмент і контролінг». Також на онлайн-зустрічі були студенти бакалаври спеціалізацій «Інвестиційний менеджмент» і «Корпоративні фінанси».

Олександр Павленко розповів студентам що таке стартапи, як формується ідея стартапу, і у чому особливість формування команди стартап проєкту, що таке бізнес-модель стартапу та ін.

Цікаво для студентів було дізнатися - хто такі акселератори, бізнес-інкубатори, бізнес-ангели, інвестиційні та венчурні фонди і їх роль у створенні і реалізації стартапів.

У жвавій дискусії Олександр Павленко розповів про особливості залучення інвестицій в українські стартапи, а також рекомендував студентам цікаві книги про стартапи.

Онлайн-зустріч організовано в рамках навчального курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами»для студентів третього магістерського рівня спеціалізацій «Інвестиційний менеджмент» та «Фінансовий менеджмент і контролінг», які вивчають дисципліну «Проектне фінансування».

Проект організовано YEPспільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Українським фондом стартапів за підтримки Програми USAID«Конкурентоспроможна економіка України».