Відомості про науково-методичні і науково-методологічні семінари, які проводяться кафедрою та/або в роботі яких беруть участь НПП кафедри

На кафедрі фінансів імені Віктора Федосова проводяться науково-методичні семінари за науковим напрямком «Фінансова думка України», де науково-педагогічні працівники презентують проблематику своїх наукових досліджень та методичних напрацювань. Засідання таких семінарів відбувається один раз на два місяці.

Також  науково-педагогічні працівники кафедри фінансів імені Віктора Федосова постійно приймають участь у наукових та науково-методичних заходах. Тільки за період з 2017 по 2022 року за результатами наукових досліджень і методичних напрацювань було прийнято участь у міжнародних, всеукраїнських та інших конференціях (форумах, круглих столах тощо) з публікацією тез доповідей у кількості 205 загальним обсягом 47 д.а., в тому числі тез доповідей науково-методичного характеру.

Остання редакція: 03.12.23