Результати проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «New ideas. New possibilities 2018» / «Нові ідеї. Нові можливості 2018»18 Червня 2018р.

Результати проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Newideas. Newpossibilities2018» / «Нові ідеї. Нові можливості 2018» англійською та французькою мовами кафедри іноземних мов факультету фінансів ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”.

У конкурсі взяли участь 7 вищих навчальних закладів України:м. Києва та  Вінницької, Львівської, Київської та Волинської областей.

Переможці:

І місце

Мазур Катерина Ярославівна,інститут гуманітарних і соціальних наук,група МВ-41, IVНаціональний університет «Львівська політехніка»

Наукові керівники:Івасечко Ольга Ярославівна, к. п. н., доцент кафедри політології та міжнародних відносин, Зінчук Ірина Володимирівна,викладач кафедри іноземних мов

Дудлів Надія Олексіївна, факультет обліку та податкового менеджменту, 303 група, 3 курс,ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Наукові керівники:Примаченко Олена Леонідівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і оподаткування,Гасанова Людмила Євгеніївна, ст. викладач кафедри іноземних мов факультету фінансів.

Французькамова :Романик Василь Іванович,інститут гуманітарних і соціальних наук,група МВ-33, ІІІ Національний університет «Львівська політехніка»

Наукові керівники:Дорош Леся Олексіївна,  доцент кафедри політології та міжнародних відносин, кандидат політичних наук; Крилова Анастасія Олегівна, викладач кафедри іноземних мов.

ІІ місце

Олійник Степан Богданович,факультет бізнесу, група МОМ-51, 5 курс Луцький національний технічний університет

Наукові керівники:Корецька Наталія Іванівна, кандидат економічних наук,

доцент кафедри менеджменту факультету бізнесу Луцького національного технічного університету, Губіна Алла Михайлівна, доцент кафедри української та іноземної лінгвістики Луцького національного технічного університету

Клоченко Анна Романівна, фінансово-економічний факультет, спеціальність КРД, IІІ курс, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Наукові керівники:БілошапкаВікторія Степанівна,Кандидат економічних наук, доцент кафедри банківської справи КНЕУ,Касьянова Лариса Станіславівна, Старший викладач кафедри іноземних мов факультету фінансів КНЕУ

ІІІ місце

Олійник Богдан Сергійович, художньо-технологічного відділення група ХК-31, ІІІ курсу, відокремлений структурний підрозділ Київський індустріальний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури.

Наукові керівники:Предко З.В., викладач професійної майстерності, член Спілки художників України, член Спілки народних майстрів України ВСП КIнК КНУБА; Альохіна Руслана Ігорівна, викладач дисципліни «Іноземна мова за проф. спрямуванням».

Власенко Анастасія Юріївна, Цанько Іван Володимирович, факультет міжнародної торгівлі та права, 3 курс 13 група, Київський національний торговельно-економічний університет,

Наукові керівники: Сєрова Людмила Петрівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри міжнародних економічних відносин, Пурденко Олена Анатоліївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та фінансів підприємства, Гуща Галина Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземної філології та перекладу.

Найкращі роботи конкурсу, які посіли призові місця, рекомендовано до друку у Молодіжному Економічному Дайджесті (електронне наукове видання) ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”.