88 щорічна студентська наукова конференція "Інноваційні ідеї та креативні проєкти в цифровій екосистемі"15 Травня 2021р.

13 травня 2021 року кафедрою іноземних мов факультету фінансів було проведено 88-у щорічну студентську наукову конференцію "Інноваційні ідеї та креативні проєкти в цифровій екосистемі" на платформі "Сучасна Україна: нові ідеї, нові можливості".
На конференції були представлені доповіді 15 студентів факультету фінансів, а також факультету обліку та податкового менеджменту. Представлені доповіді були цікавими та актуальними, студенти показали ґрунтовні знання з обраних тем дослідження. Найкращі доповіді були відзначені призовими місцями.
1 місце
Гарагода Анастасія, 2 курс, ОО-201
Тема доповіді:" Імпакт-інвестиції в Україні".
Науковий керівник: Кузнєцова О.О, к.філос.н., доцент кафедри іноземних мов факультету фінансів.
2 місце
Некрасова Аліна, 2 курс, ФС-201
Тема доповіді:" Утилізація сміття. Способи переробки та їх плюси і мінуси. Ситуація в Україні".
Чирко Ірина, 3 курс, ФББ-301
Тема доповіді:" Управління персональними фінансами. Фішки та новітні методи".
Науковий керівник: Давидюк А.Р., старший викладач кафедри іноземних мов факультету фінансів.
3 місце
Гаращук Діана, 1 курс, ФФ-101
Тема доповіді:" Інноваційні цифрові екосистеми у Європі".
Науковий керівник: Максименко О.О., к.пед.н., доцент кафедри іноземних мов факультету фінансів.
Козорез Ганна, 1 курс, ФФ-101
Тема доповіді:" Як телематика допоможе вам зберегти кошти на виплату автомобільного страхування".
Науковий керівник: Кузнєцова О.О., к.філос.н., доцент кафедри іноземних мов факультету фінансів.
Дякуємо учасникам конференції за цікаве та пізнавальне спілкування.