Факультет фінансів

Навчально-методична робота

Колективом кафедри із залученням практиків було підготовлено перший  в Україні фундаментальний  підручник з дисципліни «Страхування» ( кер. автор. кол. Осадець С.С.) обсягом 36 у.д.а., який отримав гриф МОН і витримав три видання (1996, 2002, 2006). Підручник широко використовується економічними вузами і факультетами, а також працівниками страхового бізнесу. Книга розміщена на багатьох сайтах в Інтернеті. 

   Кафедра підготувала підручник з дисципліни «Страхові послуги» (за ред. Осадця С.С. та Артюх Т.М., обсяг 32 у.д.а.); ексклюзивним виданням можна вважати навчальний посібник проф. Гаманкової О.О. «Фінанси страхових організацій» обсягом 21.7 у.д.а. Крім того, кафедра видала навчальні посібники для самостійної роботи студентів з дисциплін «Страхування» (за ред. Гаманкової О.О), «Страхові послуги» (за ред. Артюх Т.М., 2 видання), «Облік і аудит у страхових організаціях» (автор - Гаманкова О.О.). Зазначенні видання використовуються у багатьох інших вищих навчальних закладах.

 Нині завершується робота над підручником «Страховий менеджмент» (кер. авт. кол. Осадець С.С.), навчальним посібником для самостійного вивчення дисципліни «Соціальне страхування», практикумами з дисциплін «Страхування», «Фінанси страхових організацій».

Остання редакція: 18.04.19