ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 30 травня 2022 року (засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)30 Травня 2022р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 34

Присутні – 32

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів О.В.Мурашко

Секретар Вченої ради факультету фінансів – А.А.Славкова

1. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів, прийнятих на попередніх засіданнях.
  2. Обговорено рішення Вченої ради ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та інших нормативних документів Університетута інші нормативні документи Університету.
  3. Заслухано завідувачів кафедр факультету щодо профорієнтаційної роботи та діяльності Школи юного фінансиста, Школи юного інвестора та Школи майбутнього банкіра. Визначено напрямки удосконалення їх роботи у 2022/2023 н.р.
  4. Проведено аналіз підсумків моніторингу інноваційної діяльності науково-педагогічних працівників та кафедр Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у 2021 р.
  5. Розглянуто роботу кураторів академічних груп 1 курсу факультету фінансів та визначено напрями її вдосконалення.
  6. Визнано результати підвищення кваліфікації д.е.н., професора кафедрифінансів імені Віктора Федосова Рязанової Надії Сергіївни.
  7. Внесено зміни до складу проєктної групи освітньо-професійної програми «Цифрові технології        фінансових ринків» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти                  спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування галузі знань 07 «Управління та  адміністрування»очної (денної) та заочної форм навчання. Зі складу групи виключено д.е.н., доцента, декана факультету Стеценка Б.С., включено к.е.н., доцента кафедри фінансів Левченко К.М., гарантом ОПП призначено к.е.н., доцента, професора кафедри фінансів імені Віктора Федосова Дегтярьову Н.В.