ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 03 лютого 2023 року (засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)03 Лютого 2023р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33                    Присутні – 24

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів. Визнановиконання рішень Вченої радифакультету фінансів Університету від 26 грудня 2022 р. у повному обсязі.
  2. Обговорено рішення Вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та інші нормативні документи Університету. Прийняті рішення: а) Призначити відповідальною за проведення Дня відкритих дверей на факультеті фінансів заступника декана Завистовську Г.І. б) Питання щодо обговорення назви нової ОПП по кафедрі фінансів імені Віктора Федосова розглянути у робочому порядку 06.02.2023 р. об 11-00 в присутності завідувачів кафедр та їх заступників.
  3. Заслухано звіти про наукову діяльність кафедр факультету фінансів у 2022 р. Прийняті рішення: а) Визнати задовільною наукову робота кафедр факультету фінансів у 2022 році; б) Звіт про наукову діяльність кафедри іноземних мов факультету фінансів перенести на наступне засідання Вченої ради факультету фінансів.
  4. Заслухано інформацію щодо підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників факультету фінансів у 2022 році. Визнана задовільною робота науково-педагогічних працівників факультету фінансів щодо підвищення кваліфікації у 2022 році.
  5. Визнані результати підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана: к.е.н., доцента кафедри банківської справи та страхування Баріди Надії Петрівни; к.е.н., професора кафедри банківської справи та страхування Мурашко Олени Володимирівни; к.е.н., професора кафедри банківської справи та страхування Білошапки Вікторії Степанівни; к.е.н., професора кафедри банківської справи та страхування Кривошлик Тетяни Дмитрівни; к.е.н., доцента кафедри банківської справи та страхування Охрименко Ірини Борисівни; к.е.н., доцента кафедри банківської справи та страхування Татаріної Тетяни Володимирівни
  6. Прийнято рішення з питання про зміну членів проєктної групи ОПП «Страхування та ризик-менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування».Рекомендовано вивести зі складу членів проєктної групи ОПП «Страхування та ризик-менеджмент» другого (магістерського) рівня освіти д.е.н., доцента Баранова А.Л.  та зтвердити склад проєктної групи у такому складі: Керівник проєктної групи (гарант освітньої програми): Татаріна Тетяна Володимирівна – кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Члени проєктної групи: Краснова  Ірина Вікторівна – доктор економічних наук, професор, професор кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана;Кривошлик Тетяна Дмитрівна  кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана; Лавренюк Владислав Володимирович – кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
  7. Обговорено та погоджено Положення про міжнародний конкурс студентських наукових робіт Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку» (оновлена версія).
  8. Обговорено та затверджено Положення про професійний дорадчий комітет факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
  9. Заслухано та обговорено інформацію щодо акредитації ОПП кафедр факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Прийняті рішення:  а) Звернутися до Інституту соціологічних досліджень  КНЕУ ім. В. Гетьмана розробити анкету опитування здобувачів вищої освіти (ЗВО) та науково-педагогічного персоналу (НПП) з оцінки рівня їх задоволеності організації освітнього процесу у першому семестрі 2022-2023 навчального року; б) Провести опитування ЗВО і НПП у терміни до 1 березня 2023 р.; в) Призначити відповідального за проведення опитування на факультеті фінансів заступника декана факультету фінансів Завистовську Г.І.; г) Залучити органи студентського самоврядування факультету фінансів до проведення опитування і обробку анкет ЗВО і НПП; д) Розглянути на Вченій раді факультету фінансів результати опитування ЗВО і НПП.