ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 15 листопада 2022 року (засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)15 Листопада 2022р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33                      Присутні – 27

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Обговорено та затверджено Положення про кафедру фінансів імені Віктора Федосова Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
  2. Обговорено та затверджено Положення про кафедру корпоративних фінансів та контролінгу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
  3. Обговорено та затверджено Положення про кафедру банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
  4. Обговорено та затверджено Положення про кафедру іноземних мов факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
  5. Обговорено та затверджено Положення про міжкафедральний мультимедійний клас мовної та фахової підготовки кафедри іноземних мов факультету фінансів  Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
  6. Обговорено та затверджено Положення про факультет фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
  7. Обговорено та затверджено Положення про Вчену раду факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.