ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 26 грудня 2022 року (засідання відбулося у змішаному форматі)26 Грудня 2022р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33               Присутні – 25

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів, прийнятих на попередньому засіданні.
  2. Обговорено рішення Вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та інші нормативні документи Університету.
  3. Обговорено питання про проведення зимової екзаменаційної сесії 2022/2023 навчального року. Визнано, що рішення про формат проведення зимової екзаменаційної сесії 2022/2023 навчального року було виваженим та обґрунтованим. Доведена попередня інформація про ліквідацію академічної заборгованості у січні-лютому 2023 р.
  4. Проведено аналіз результатів державної атестації магістрів денної форми навчання факультету фінансів. Запропоновано активізувати роботу зі здобувачами вищої освіти, які з різних причин не з’явилися на захист кваліфікаційних магістерських робіт.
  5. Заслухано результатиспівпраці з органами студентського самоврядування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана у 2022/2023 н.р. Акцентовано на важливій ролі органів студентського самоврядування у функціонуванні закладів вищої освіти в умовах воєнного стану. Інформацію взято до відома.
  6. Погоджено проєктну групу нової освітньо-професійної програми «Державні фінанси та митна справа» («Publicfinance and customs affairs») підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування», у такому складі: Керівник проєктної групи (гарант): Пислиця Анна Віталіївна, к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів імені Віктора Федосова КНЕУ ім. В. Гетьмана; Члени проєктної групи: Тимченко Олена Миколаївна, д.е.н., проф., професор кафедри фінансів імені Віктора Федосова КНЕУ ім. В. Гетьмана; Сущенко Олександр Миколайович, д.е.н., доц., доцент кафедри фінансів імені Віктора Федосова КНЕУ ім. В. Гетьмана; Коломієць Ганна Богданівна, к.е.н., доцент кафедри фінансів імені Віктора Федосова КНЕУ ім. В. Гетьмана; Білінець Марина Юріївна, к.е.н., старший викладач кафедри фінансів імені Віктора Федосова КНЕУ ім. В. Гетьмана.
  7. Погоджено проєктну групи нової освітньо-професійної програми «Страхування та фінансова безпека» («Insuranceandfinancialsecurity»)підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня освіти, спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» у такому складі:Керівник проєктної групи (гарант): Кривошлик Тетяна Дмитрівна– кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана;Члени проєктної групи:  Краснова Ірина Вікторівна– доктор економічних наук, професор, професор кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана;Димніч Ольга Володимирівна кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана;Татаріна Тетяна Володимирівна кандидат економічних наук, доцент,доцент кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана.
  8. Визнані результати підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана: д.е.н., професора кафедри банківської справи та страхування Івасіва Ігоря Богдановича;  к.е.н., доцента кафедри банківської справи та страхування Демченко Віталії Олександрівни та к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Славкової Алли Аркадіївни.
  9.  Проведений аналіз вибіркових навчальних дисциплін освітніх програм підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
  10. Рекомендовано до вступу в аспірантуру випускників факультету фінансів за відповідними освітньо-професійними програмами: ОПП «Фінанси»: Давидюк Аліну Сергіївну, Іваніну Наталію Вікторівну, Котишевську Тетяну Миколаївну, Руденко Катерину Сергіївну, Слободян Яну Сергіївну; ОПП «Фінансовий менеджмент і контролінг»: Гречану Дар`ю Віталіївну, Кононець Діану Віталіївну, Ляшко Катерину Михайлівну Чаманова Руслана Олександровича; ОПП «Інвестиційний менеджмент»: Зіник Анну Василівну, Кравченка Сергія Сергійовича, Мацьовиту Сніжану Олександрівну; ОПП «Банківський менеджмент»: Капітан Лілію Іванівну, Мельник Ірину Анатоліївну, Пономаренко Катерину Олександрівну, Різніченка Владислава Олександровича, Сахарову Ірину Юріївну, Стрибайла Артема Юрійовича, Ткаченко Валентину Іванівну; ОПП «Страхування та ризик менеджмент»:Петруху Софію Аркадіївну, Савенко Софію Олегівну.