ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 27 лютого 2023 року (засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)27 Лютого 2023р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33    Присутні – 26

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

Запрошено – проф.Баранова А.Л., в.о.завідувача кафедри інноваційних бізнес-технологій Навчально-наукового інституту бізнес-освіти імені Анатолія Поручника

1. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів. Визнано виконання рішень Вченої ради факультету фінансів Університету від 03 лютого 2023 р. у повному обсязі.
  2. Обговорено рішення Вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та інші нормативні документи Університету. Вирішено інформацію прийняти до відома та до виконання.
  3. Проаналізовано результати державної атестації магістрів заочної форми навчання факультету фінансів.
  4. Обговорено підсумки зимової екзаменаційної сесії 2022/2023 навчального року.
  5. Заслухано звіт про наукову діяльність кафедри іноземних мов факультету фінансів та визнано її роботу задовільною.
  6. Визнані результати підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана: к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Левченко Катерини Михайлівни; к.е.н., доцента кафедри банківської справи та страхування Шевалдіної Валентини Геннадіївни; к.е.н., доцента кафедри банківської справи та страхування Стецюк Тетяни Іванівни; к.е.н., доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Ляхової Олени Олександрівни; к.е.н., доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Мельник Катерини Володимирівни.
  7. Прийнято рішення погодити нову освітньо-професійну програму «Державні фінанси та митна справа» («Publicfinance and customs affairs») підготовки здобувачів  першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування»та погодити кафедру фінансів імені Віктора Федосова відповідальною за провадження освітньої діяльності за освітньо-професійною програмою «Державні фінанси та митна справа» підготовки здобувачів  першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування».
  8. Прийнято рішення погодитинову освітньо-професійну програму нової освітньо-професійної програми «Страхування та фінансова безпека» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» підготовки здобувачів очної (денної) форми навчаннята погодити кафедру банківської справи та страхування відповідальною за провадження освітньої діяльності за освітньо-професійною програмою нової освітньо-професійної програми «Страхування та фінансова безпека» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування».
  9. Прийнято рішення погодити нову освітньо-професійну програму нової освітньо-професійної програми «Ризик-менеджмент фінансового бізнесу» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» підготовки здобувачів заочної форми навчаннята погодити кафедру банківської справи та страхування відповідальною за провадження освітньої діяльності за освітньо-професійною програмою нової освітньо-професійної програми «Ризик-менеджмент фінансового бізнесу» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування».
  10. Заслухано звіти та обговорено діяльність наукових Інститутів у складі факультету фінансів. Вирішено а) визнати роботу Інститутукредитних відносин та Інституту фінансового бізнесу задовільною; б) рекомендувати припинити діяльність Інституту страхування та підготувати всі необхідні для цього документи.
  11. Обговорено результати проведення Дня відкритих дверей. Вирішено врахувати недоліки, які були проявлені та мінімізувати їх при подальшій роботі з потенційними абітурієнтами та їх батьками.