ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 28 квітня 2023 року (засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)28 Квітня 2023р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33      Присутні – 25

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів. Визнановиконання рішень Вченої радифакультету фінансів Університету від 31 березня 2023 р. у повному обсязі.
  2. Обговорені рішення Вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та інші нормативні документи Університету. Вирішено інформацію прийняти до відома та до виконання.
  3. Вирішено перенести питання «Про співпрацю з органами студентського самоврядування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» на наступне засідання Вченої ради факультету фінансів, яке відбудеться в кінці травня 2023 р.
  4. Визнати результати підвищення кваліфікації к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Бороденко Тетяни Миколаївни.
  5. Погоджено закриття освітньо-професійної програми «Банківська справа» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» та розформування проєктної групи освітньо-професійної програми «Банківська справа» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування»: Керівник проєктної групи (гарант) освітньої програми: Білошапка Вікторія Степанівна, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана.Члени проєктної групи: Аржевітін Станіслав Михайлович, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана; Циганова Надія Вікторівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана; Нікітін Андрій Валерійовича, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана; Малік Євгенія Олександрівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів КНЕУ ім. В. Гетьмана Стецюк Тетяна Іванівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана; Урванцева Світлана Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу КНЕУ ім. В. Гетьмана; Дегтярьова Наталія Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів КНЕУ ім. В. Гетьмана.
  6. Погоджено внесення змін до складу проєктної групи  освітньо-професійної програми «Банківський менеджмент» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування», погодити такий склад проєктної групи: Керівник проєктної групи (гарант) освітньої програми: Примостка Людмила Олександрівна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В.Гетьмана. Члени проєктної групи: Краснова Ірина Вікторівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана; Циганова Надія Вікторівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана; Баріда Надія Петрівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана; Лавренюк Владислав Володимирович, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана; Шевалдіна Валентина Геннадіївна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана.
  7. Заслухано та обговорено інформацію про функціонування професійного дорадчого комітету факультету фінансів.
  8. Вирішено провести у період з 4 по 8 травня 2023 року опитування в межах  міжнародного проєкту 101083143 — DEFEP «Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market» (Дистанційна освіта для майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити здобувачів сучасної вищої освіти та ринку праці) в рамках програми Еразмус+ за напрямком ERASMUS-EDU-2022-CBHE-STRAND-2 – Capacity Building in the field of Higher серед здобувачів вищої освіти факультету фінансів на усіх рівнях, навчально-педагогічного персоналу та роботодавців.
  9. Уточнити тему дисертаційної роботи здобувачу ступеня доктора філософії (PhD)заочної форми навчання Степанець Вікторії Сергіївні і затвердити у такій редакції: «Врегулювання неплатоспроможності проблемних банків».