ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 28 червня 2023 року (засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)28 Червня 2023р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33      Присутні – 28

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів. Визнано виконання рішень Вченої ради факультету фінансів Університету від 22 травня 2023 р. у повному обсязі.
  2. Обговорені рішення Вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та інші нормативні документи Університету. Вирішено інформацію прийняти до відома та до виконання.
  3. Прийнято рішення перенести питання «Про співпрацю з органами студентського самоврядування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» на наступне засідання Вченої ради факультету фінансів, яке відбудеться в кінці серпня 2023 р.
  4. Обговорено та затверджено індивідуальні плани та теми дисертаційних робіт аспірантів кафедр факультету фінансів за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» (весняне зарахування 2023 року): Демидову Геннадію Миколайовичу тему «Інтегрована оцінка кредитоспроможності корпоративних позичальників» (науковий керівник - к.е.н., доцент Ходакевич С.І); Пятакову Максиму Юрійовичу тему «Факторинг у фінансуванні бізнесу» (науковий керівник - к.е.н., доцент Ходакевич С.І); Туру Глібу Олексійовичу тему «Розвиток роздрібного цифрового банкінгу» (науковий керівник  - к.е.н., доцент Шевалдіна В.Г.); Вінницькому Ярославу Геннадійовичу тему «Фінансове забезпечення проєктів гуманітарного розмінування в Україні» (науковий керівник  - к.е.н., доцент Шевалдіна В.Г.); Сільченку Дмитру Володимировичу тему «Ринок страхових послуг у цифровій економіці» (науковий керівник - к.е.н., доцент Димніч О.В.); Кравченку Сергію Сергійовичу «Ризик-профілювання банку в запобіганні фінансовим злочинам» (науковий керівник - к.е.н., доцент  Урванцева С.В.); Бур’янову Валентину Олександровичу «Корпоративні облігації у фінансуванні девелоперських проектів» (науковий керівник - к.е.н., професор Куліш Г.П.); Грищуку Андрію Сергійовичу «Боргове фінансування публічних компаній за макроекономічної волатильності» (науковий керівник - к.е.н., доцент Ушеренко С.В.); Коську Олександру Віталійовичу «Управління ринковою капіталізацією публічних технологічних компаній» (науковий керівник - к.е.н., доцент Ушеренко С.В.); Альохіну Олегу Олександровичу «Державно-приватне партнерство у фінансуванні проектів розвитку транспортної інфраструктури» (науковий керівник - д.е.н., професор Терещенко О.О.).
  5. Заслухано звіти про результати роботи кафедр факультету фінансів Університету у 2022/2023 навчальному році та їх готовність до нового навчального року. Визнана робота кафедр факультету фінансів задовільною.
  6. Проаналізовано результати успішності студентів 1-3 курсів факультету фінансів у 2 семестрі 2022/2023 навчального року.
  7. Проаналізовано результати атестації бакалаврів денної, заочної та дистанційної форм навчання по всім ОПП факультету фінансів.
  8. Визнано результати підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, а саме: к.е.н., доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Алексіна Г.О.; к.е.н., доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Шаховалової Є.О.; д.е.н., професора  кафедри фінансів імені Віктора Федосова Опаріна В.М.; к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Жибер Т.В.; к.е.н., ст.викладача кафедри фінансів імені Віктора Федосова Білінець М.Ю.; к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Славкової А.А.; к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Кондратюка С.Я.; к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Бороденко Т.М.; ст.викладача кафедри фінансів імені Віктора Федосова Вдовіної І.О.; к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Гладченко Л.П.; к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Пислиці А.В.; к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Коломієць Г.Б.; асистента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Максименка А.А.