ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 28 серпня 2023 року28 Серпня 2023р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33      Присутні – 27

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Узгоджено і затверджено План роботи Вченої ради факультету фінансів на 2023/2024 навчальний рік.
  2. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів. Визнано виконання рішень Вченої радифакультету фінансів Університету від 28 червня 2023 р. у повному обсязі.
  3. Обговорені рішення Вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та інші нормативні документи Університету. Вирішено інформацію прийняти до відома та до виконання.
  4. Визнано результати підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, а саме: к.е.н., доцента кафедри банківської справи та страхування Брегеди О.А.; д.е.н., професорки кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Майорової Т.В.; к.е.н., доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Свідерської І.М.; к.е.н., доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Чепки В.В.; к.е.н., доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Урванцевої С.В.
  5. Обрано науково-педагогічних працівників за конкурсом на вакантні посади по кафедрам факультету фінансів, а саме: доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Юркевич Оксану Миколаївну, к.е.н., доц.; старшого викладача кафедри корпоративних фінансів і контролінгу (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Круш Вікторію Володимирівну; доцента кафедри банківської справи та страхування (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Охрименко Ірину Борисівну,к.е.н., доц.; доцента кафедри банківської справи та страхування (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Стецюк Тетяну Іванівну, к.е.н., доц.; доцента кафедри банківської справи та страхування (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Шевалдіну Валентину Геннадіївну, к.е.н., доц.; доцента кафедри банківської справи та страхування (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Чуба Павла Михайловича, к.е.н., доц.; доцента кафедри банківської справи та страхування (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Лавренюка Владислава Володимировича, к.е.н., доц.; доцента кафедри іноземних мов факультету фінансів (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Мендрух Юлію Михайлівну, к.п.н., доц.; доцента кафедри іноземних мов факультету фінансів (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Тинного Вадима Івановича, к.п.н., доц.; старшого викладача кафедри іноземних мов факультету фінансів (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Бергер Ларису Станіславівну; старшого викладача кафедри іноземних мов факультету фінансів (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Давидюк Аллу Романівну; старшого викладача кафедри іноземних мов факультету фінансів (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Ільїну Оксану Миколаївну; старшого викладача кафедри іноземних мов факультету фінансів (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Іщенко Тамару Миколаївну; старшого викладача кафедри іноземних мов факультету фінансів (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Коломійцеву Аліну Олегівну; старшого викладача кафедри іноземних мов факультету фінансів (1 од., вакантна з 01.09.2023 р.) Овчиннікову Олену Іванівну.
  6. Погоджено закриття освітньо-професійної програми «Публічні фінанси» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на денній (очній) та заочній формах навчання відповідно до пункту 4 наказу ректора КНЕУ від 15.03.2023 №104 «Про оптимізацію навчальних планів та планування і обліку навчальної роботи науково-педагогічних працівників» та ч.3 пункту 9.11 Положення про освітні програми в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, затвердженого наказом ректора КНЕУ від 17.11.2022 р. № 488.
  7. Узгоджене питання переведення студентів 2 та 3 курсів з освітньо-професійної програми «Публічні фінанси» на інші освітньо-професійної програми в межах факультету фінансів.
  8. Прийнято рішення закрити освітньо-професійну програму «Страховий бізнес» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування».
  9. Прийнято рішення закрити освітньо-професійну програму «Цифровий банкінг» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування».