ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 28 вересня 2022 року (засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)28 Вересня 2022р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33

Присутні – 25

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансівБ.С.Стеценко

Секретар Вченої ради факультету фінансів– А.А.Славкова

1. Обрано декана факультету фінансів Стеценка Б.С. Головою Вченої ради факультету фінансів (таємне голосування: «за» – 23, «проти» – 1).
  2. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів, прийнятих на попередніх засіданнях.
  3. Обговорено рішення Вченої ради ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та інші нормативні документи Університету.
  4. Заслухано завідувачів кафедр факультету щодо атестації аспірантів кафедр факультету. Затверджено результати наукової роботи та виконання індивідуального плану написання дисертаційних робіт аспірантів кафедр факультету фінансів за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (осіннє зарахування).
  5. Затвердженоредакційну колегію факультету фінансів ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"(відкрите голосування«за» – 25, «проти» – немає, «утримались» - немає):Голова редакційної колегії: Стеценко Б.С., д.е.н., професор; Відповідальний секретар редакційної колегії: Славкова А.А., к.е.н., доцент; Члени редакційної колегії: Мурашко О.В., к.е.н., доцент; Майорова Т.В., д.е.н., професор; Опарін В.М., д.е.н., професор; Терещенко О.О., д.е.н., професор; Дегтярьова Н.В., к.е.н., доцент; Примостка Л.О., д.е.н., професор; Щукіна Е.І., канд.педаг.наук, доцент; Ходакевич О.Г., канд.псих.наук, доцент
  6. Обговорено стан та перспективи професійної орієнтації на факультеті фінансів.
  7. Визначені стратегічні пріоритети функціонування факультету фінансів до 2027 р.
  8. Затверджено склад конкурсної комісії для переведення студентів на вакантні місця навчання за державним замовленням (відкрите голосування«за» – 25, «проти» – немає, «утримались» - немає): Голова комісії – Стеценко Б. С., декан факультету фінансів, професор кафедри фінансів імені Віктора Федосова; заступник голови комісії – Мурашко О.В., заступник декана факультету фінансів, професор кафедри банківської справи та страхування; Члени комісії: Славкова А.А. – доцент кафедри фінансів імені Віктора Федосова; Чермянін А.В.–Голова САР факультету фінансів; Сивашенко Д. Р. – Голова профспілкового комітету факультету фінансів Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів.
  9. Обговорено діяльність робочої групи щодо розробки пропозицій ОПП на першому та другому рівнях освіти (денна, заочна та дистанційна форма навчання). Створено робочу групу щодо розробки пропозицій до ОПП на першому та другому рівнях освіти (денної, заочної та дистанційної форм навчання) у наступному складі: Лавренюк В.В. - к.е.н., доцент, відповідальний за оформлення документів вступників факультету фінансів, модератор робочої групи; Гапонюк М.А. - к.е.н. професор, гарант ОПП «Митне адміністрування та посередництво»; Краснова І.B- д.е.н., професор, гарант ОПП «Банківський бізнес»; Майорова Т.В. - д.е.н., професор, гарант ОПП «Інвестиційний менеджмент»; Опарін В.М. - д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів імені Віктора Федосова; Примостка Л.О. - д.е.н., професор, завідувач кафедри банківської справи та страхування; Терещенко О.О. - д.е.н., професор, завідувач кафедри корпоративних фінансів і контролінгу; Щукіна Е.І. - к.е.н., доцент, завідувач кафедри іноземних мов факультету фінансів.
  10. Визнані результати підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників факультету фінансів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»: професора кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Бабяк Наталії Дмитрівни;  доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Красножон Світлани Володимирівни; професора кафедри банківської справи та страхування Баранова Андрія Леонідовича; доцента кафедри іноземних мов факультету фінансів Машкової Інни Миколаївни; старшого викладача кафедри іноземних мов факультету фінансів Давидюк Алли Романівни.
  11. Внесення змін до складу проєктної групи  освітньо-професійної програми «Митне адміністрування та посередництво» підготовки здобувачівдругого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на денній, заочній та дистанційній формах навчання. Зі складу групи виключено к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Завистовську Г.І., включено к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Пислицю А.В.
  12. Внесення змін щодо освітніх компонент у 2-ому та 5-ому семестрах освітньо-професійної програми «Митна справа» підготовки здобувачівпершого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на денній формі навчання. Вирішено внести зміни до складу освітніх компонент освітньо-професійної програми «Митна справа» підготовки здобувачівпершого  (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування»: у 2-ому семестрі замість освітньої компоненти «Підприємництво» (ОК 1.17) включити освітню компоненту «Бухгалтерський облік»; у 5-ому семестрі замість освітньої компоненти «Бухгалтерський облік» (ОК 1.19) включити освітню компоненту «Облік міжнародних операцій»; вивести освітню компоненту «Підприємництво» з навчального плану ОПП «Митна справа».