ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 28 жовтня 2022 року (засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)28 Жовтня 2022р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33      Присутні – 24

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів, прийнятих на попередніх засіданнях.
  2. Обговорено рішення Вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» та інші нормативні документи Університету.
  3. Заслухано відповідального секретаря приймальної комісії щодо набору на перший курс факультету фінансів у 2022 році.
  4. Заслухано інформацію про результати набору в магістратуру студентів денної та заочної форм навчання по ОПП факультету фінансів у 2022 році.
  5. Питання Про співпрацю з органами студентського самоврядування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана у 2022/2023 н.р.перенесено на наступне засідання Вченої ради факультету у зв’язку з відсутністю доповідачів.
  6. Визнані результати підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана: доцента кафедри фінансів Левченко Катерини Михайлівни;  доцента кафедри банківської справи та страхування Димніч Ольги Володимирівни.
  7. Розглянуто питання щодо затвердження нової редакції освітньо-професійної програми «Банківський менеджмент» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності _072_ «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань _07_ «Управління та адміністрування».
  8. Розглянуто питання щодо зміни складу проєктної групи освітньо-професійної програми «Публічні фінанси» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності _072_ «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань _07_ «Управління та адміністрування». Зі складу групи як гаранта виключено д.е.н., професора кафедри фінансів імені Віктора Федосова Паєнтко Т.В. у зв’язку із звільненням, включено як гаранта к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Кондратюка С.Я.
  9. Затвердженопланинавчально-виховної роботи кураторів1 курсу факультету фінансів КНЕУ ім.В.Гетьмана на 1,2 семестр 2022-2023 навчального року