ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 30 червня 2022 року (засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)30 Червня 2022р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33
Присутні – 28

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів О.В.Мурашко

Секретар Вченої ради факультету фінансів– А.А.Славкова

1. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів, прийнятих на попередніх засіданнях.
  2. Обговорено рішення Вченої ради ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та інших нормативних документів Університету.
  3. Заслухано завідувачів кафедр факультету фінансів щодо роботи кафедр у 2021/2022 навчальному році та їх готовності до нового навчального року.
  4. Проведено аналіз результатів успішності студентів 1-3 курсів факультету фінансів у другому семестрі 2021/2022навчального року
  5. Проведено аналіз результатів атестації бакалаврів денної та заочної форм навчання за ОПП факультету фінансів.
  6. Визнано результати підвищення кваліфікації к.е.н., доцента, доцента кафедрифінансів імені Віктора Федосова Пислиці Анни Віталіївни; к.е.н., доцента, доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Шуплат Олени Михайлівни; старших викладачів кафедри іноземних мов факультету фінансів Марищук Оксани Ювеналіївнита Коломійцевої Аліни Олегівни.
  7. Затверджено звіт про роботу Вченої ради факультету фінансів ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» у 2021/2022 навчальному році та відбулось обговорення проєкту Плану роботи Вченої ради факультету фінансів Університету на 2022/2023 навчальний рік
  8. Внесено зміни до складу проєктної групи освітньо-професійної програми «Митне адміністрування та посередництво» підготовки здобувачівдругого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на денній, заочній та дистанційній формах навчання. Зі складу групи виключено к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Завистовську Г.І., включено к.е.н., доцента, доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Пислицю А.В.
  9. Внесено зміни до складу проєктної групи з розробки освітньо-професійної програми «Інвестиційний менеджмент» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування», що розробляється кафедрою корпоративних фінансів і контролінгу факультету фінансів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Змінено гаранта ОПП «Інвестиційний менеджмент» на д.е.н., професоракафедри корпоративних фінансів і контролінгуОнікієнка С.В. Виведено зі складу проектної групи ОПП «Інвестиційний менеджмент» Поліщук Є.А. та Іващенко А.І. Введено до складу проєктної групи ОПП «Інвестиційний менеджмент» к.е.н., доцента Тимошенко І.П., к.е.н., доцента Романишина В.О., к.е.н. Урванцеву С.В.
  10. Прийнято рішення уточнити тему дисертаційної роботи аспіранту кафедри фінансів імені Віктора Федосова четвертого року навчання Сороці Богдану Ростиславовичу і затвердити у такій редакції: «Трансформація фінансових ринків у цифровій економіці» (науковий керівник – д.е.н., доц. Стеценко Б.С.).