ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 31 березня 2023 року (засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)31 Березня 2023р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33      Присутні – 27

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів. Визнановиконання рішень Вченої радифакультету фінансів Університету від 27 лютого 2023 р. у повному обсязі.
  2. Обговорено рішення Вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та інші нормативні документи Університету. Вирішено інформацію прийняти до відома та до виконання.
  3. Заслухано результати наукової роботи та виконання індивідуального плану написання дисертаційних робіт аспірантів кафедр факультету фінансів за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (весняне зарахування)та вирішено: Враховуючи результати наукової роботи та виконання індивідуального плану: 3.1. перевести на третій рік навчанняаспірантаPhDкафедри фінансів імені Віктора Федосова денної форми навчання за кошти фізичних та юридичних осіб Галустяна Роберта Олексійовича (науковий керівник – д.е.н., проф. Опарін В.М.); 3.2. відрахувати аспіранта PhDкафедри фінансів імені Віктора Федосова заочної форми навчання за кошти фізичних та юридичних осіб Шубіна Вадима Дмитровича (науковий керівник – д.е.н., проф. Стеценко Б.С.) у зв’язку із закінченням терміну навчання в аспірантурі;3.3. відрахувати аспіранта PhDкафедри фінансів імені Віктора Федосова заочної форми навчання за кошти фізичних та юридичних осіб Сороку Богдана Ростиславовича (науковий керівник – д.е.н., проф. Стеценко Б.С.) у зв’язку із закінченням терміну навчання в аспірантурі; 3.4. перевести на третій рік навчанняаспірантатретього (науково-освітнього) рівня вищої освіти кафедри корпоративних фінансів і контролінгу ТИМОШЕНКА Олександра Владиславовича (науковий керівник – к.е.н., доц. Урванцева С.В.); 3.5. перевести на третій рік навчання здобувача наукового ступеня доктор філософії (PhD) кафедри банківської справи та страхування заочної форми навчання за кошти фізичних та юридичних осіб Муріну Анну Володимирівну (науковий керівник – д.е.н., проф. Івасів І.Б); 3.6. перевести на третій рік навчання здобувача наукового ступеня доктор філософії (PhD) кафедри банківської справи та страхування заочної форми навчання за кошти фізичних та юридичних осіб Кисіль Тетяну Миколаївну (науковий керівник – д.е.н., проф. Примостка Л.О.).
  4. Обговорено заходи щодо підготовки до вступної кампанії 2023 році у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, зокрема на факультеті фінансів.
  5. Визнані результати підвищення кваліфікації наступних науково-педагогічних працівників факультету:  д.е.н., професора кафедри банківської справи та страхування Аржевітіна Станіслава Михайловича та к.е.н., доцента кафедри корпоративних фінансів та контролінгу Нагорної Ольги Валеріївни.
  6. Погоджено проєкт нової редакції освітньо-професійної програми «Фінансовий менеджмент і контролінг»підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування», у якій передбачити внесення змін до переліку її освітніх компонент.