ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 31 серпня 2022 року (засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)31 Серпня 2022р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33        Присутні – 25

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів О.В.Мурашко

Секретар Вченої ради факультету фінансів– А.А.Славкова

1. Затверджено План роботи Вченої ради факультету фінансів ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» на 2022/2023 навчальний рік.
  2. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів, прийнятих на попередніх засіданнях.
  3. Обговорено рішення Вченої ради ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та інші нормативні документи Університету.
  4. Вирішено уточнити тему дисертаційної роботи аспіранту кафедри фінансів імені Віктора Федосова четвертого року навчання Шубіну Вадиму Дмитровичу і затвердити її у такій редакції: «Бюджетне фінансування національної безпеки та оборони в системі пріоритетів суспільного розвитку України».