Факультет фінансів

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності «Банківська справа»!08 Травня 2019р.

Колектив кафедри банківської справи вітає студентку 4 курсу ФФ (група КРД-401) Орел Вікторію Сергіївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності «Банківська справа» (сезон 2018/2019) та бажає їй міцного здоров’я, відмінних успіхів у навчанні та ефективного кар’єрного зростання! Також висловлюємо подяку її науковому керівнику, доценту кафедри Ірині Охрименко, та члену галузевої конкурсної комісії від КНЕУ - доценту Андрію Нікітіну.

Конкурсна робота та презентація Орел В.С. на тему: «Проблемна кредитна заборгованість як чинник банкрутства банків в Україні»  булавизнана однією з найкращих серед 14 наукової студентської роботи, що були презентовані на ІІ етапі конкурсу 5 квітня 2019 року. Орел В.С. отримала диплом переможця ІІ ступеня, цінний подарунок та право позачергової публікації результатів свого дослідження у збірнику наукових праць «Молодіжний науковий диспут» ХННІ ДВНЗ «УБС». Колектив кафедри банківської справи пишається досягненням Вікторії та сподівається на її подальшу плідну кар’єру в науковій сфері.

Крім того, колектив кафедри  вітає студентку 4 курсу Татарікову Ганну Сергіївну  (КРД-402, науковий керівник – доцент кафедри банківської справи Ірина Охрименко) з отриманням сертифікату учасника конкурсу та щиро дякує їй за роботу та за достойне представництво факультету фінансів КНЕУ.

Сподіваємось на подальшу активну участь у конкурсі небайдужих до наукової роботи студентів факультету фінансів, в першу чергу – спеціалізації «Банківська справа».

довідково:

Всеукраїнський конкур  студентських робіт зі спеціальності «Банківська справа» проведено у 2018/2019 р.р. на підставі Наказу МОНУ №1010 від 18.09.2018 р. на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ  «Університет банківської справи» (ХННІ ДВНЗ «УБС»). За результатами конкурсу 3 студенти отримало дипломи переможців І ступеня, 5 студентів отримало дипломи ІІ ступеня,  7 студентів отримало дипломи ІІІ ступеня, 13 студентів отримало заохочувальні дипломи ДВНЗ «УБС» та 27 студентів нагороджено сертифікатами учасника конкурсу.