Співробітництво з Українським товариством оцінювачів. Гостьова лекція на тему "Оцінка нерухомості"15 Березня 2023р.

В межах угоди Про співробітництво між КНЕУ імені Вадима Гетьмана та УТО (Українським товариством оцінювачів) на запрошення кафедри банківської справи та страхування факультету фінансів, визнана європейська оцінювачка, Віце-президентка та Заслужена оцінювачка УТО, пані Ірина Іванова 15 березня 2023р., прочитала гостьову лекцією на тему «Оцінка нерухомості» для студентів спеціальності банківський бізнес. Говорили про те, як оцінювати вартість нерухомості, як на результат оцінки впливає ситуація на ринку, зокрема – війна, як оцінювати збитки завдані війною, про необхідність розуміння процедури оцінки майна та перспективи оціночної діяльності в час повоєнної відбудови України.

Стійкості нам на шляху до Перемоги!