Школа Майбутнього Банкіра

Про школу

Школа майбутнього банкіра створена та  працює при кафедрі банківської справиКНЕУ.

Кафедра банківської справи започаткувала роботу Школи разом із Банківським Клубом КНЕУ з метою підвищення фінансової грамотності населення України та популяризації  професії банкіра серед молоді.

Робота Школи майбутнього банкіра реалізується  у співробітництві з Національним банком України в межах проекту з фінансової грамотності, започаткованого НБУ.

Кафедра банківської справи  активно співпрацює з Національним банком України (НБУ), Асоціацією українських банків (АУБ), Українською міжбанківською валютною біржею (УМВБ), Українським товариством фінансових аналітиків, провідними банками, консалтинговими та аналітичними центрами, фахівці яких активно залучаються як до навчального процесу, так і до роботи Школи майбутнього банкіра та проведення Всеукраїнських конкурсів серед школярів та учнів коледжів.

Місія школи

Діяльність школи спрямована на підвищення фінансової грамотності населення та формування у молоді мислення через набуття знань про діяльність і послуги банків та професію банкіра.

Мета школи

Встановлення довгострокових та взаємовигідних взаємовідносин між кафедрою банківської справи ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та школами, ліцеями, коледжами з різних регіонів України з метою  підвищення фінансової грамотності населення та оволодіння навичками професії майбутнього банкіра.

Завдання

• сформувати у школярів основи фінансового мислення та фінансової грамотності;
  • виробити  у слухачів базові покрокові навички майбутнього банкіра;
  • надати базові знання з питань ціни грошей, грошового обігу,   формування валютного курсу, основних банківських продуктів та послуг,  сутності криптоактивів;
  • сформувати розуміння особливостей цифрового банкінгу та сучасних цифрових технологій;
  • оволодіти навичками безпечного користування послугами та сервісами банків, розпізнавати шахрайські дії, захиститися від фінансових зловмисників;
  • виявляти найбільш талановитих учнів 9-11 класів шляхом проведення Всеукраїнських конкурсів учнівських проектів та готувати їх до подальшого навчання;
  • розширювати співробітництво вчителів шкіл, гімназій, коледжів з кафедрою банківської справи через проведення спільних заходів - конференцій, форумів, круглих столів, індивідуальних консультацій;
  • ознайомлювати з банківськими інноваціями, можливостями дистанційного банківського обслуговування, новими технологіями та комунікаціями у банківський сфері в умовах діджиталізації;
  • надати студентам КНЕУ можливість передавати вже набуті знання та навички учням старших класів шляхом консультування (онлайн та офлайн) стосовно отримання банківських послуг, а також вступу до КНЕУ;

1. проведення тренінгів, ділових ігор, квестів,  майстер-класів від фахівців;
  2. пізнавальні екскурсії до НБУ та комерційних банків;
  3. ігротеки для слухачів, VIP-гості, дружня атмосфера;
  4. всеукраїнський конкурс талановитої молоді у сфері грошей та банківської справи;
  5. виїзні лекції в рамках циклу «Фінансова грамотність для старшокласників» та «Професія банкіра для вступників»;
  6. інші заходи за запитом.

«Школа Майбутнього Банкіра» пропонує унікальну можливість підвищити рівень фінансової освіти.

Якщо хочеш знати:

• Звідки беруться гроші?
  • Як зберігати гроші?
  • Що таке валютний курс?
  • Криптовалюти – це гроші ? Як їх заробляти?
  • Що таке споживчий кредит?
  • Які ризики Інтернет-банкінгу?
  • Цифровий банкінг – це майбутнє чи  сьогодення?
  • Як стати банкіром? Покрокова інструкція.

ТОБІ В ШКОЛУ МАЙБУТНЬОГО БАНКІРА

Чекаємо на Вас!

ЗАПРОШУЄМО ШКОЛИ та КОЛЕДЖІ ДО СПІВПРАЦІ!

Координатор школи:

Лавренюк Владислав, к.е.н., доцент кафедри банківської справи

Email: lavrenkneu@ukr.net

Тел.097 745 71 17