Відбулось засідання кафедри (27.04.2023 р.)27 Квітня 2023р.

27 квітня о 14-30 онлайн в середовищі Zoom відбулось чергове засідання кафедри банківської справи та страхування.
Розглянуті зазначені питання:
1. Про рішення Вченої ради Університету від 11 квітня та 27 квітня 2023 р.
2. Про підготовку до звіту кафедри за 2022/2023 н.р. відповідно до наказу ректора від 20.04.2023 року №201
3. Про підготовку до акредитації освітніх програм кафедри (сайт кафедри, підготовка до оновлення робочих програм та методичних матеріалів, виконання доручень гарантів)
4. Про зміну складу проєктної групи ОПП «Банківський менеджмент» другого (магістерського) рівня навчання
5. Про закриття ОПП «Банківська справа» першого (бакалаврського) рівня навчання
6. Обговорення відкритої лекції професора Аржевітіна С.М.
7. Про профорієнтаційну роботу щодо вступу 2023 року на кафедрі, про вступ до магістратури, аспірантури
8. Про контроль рішень кафедри
9. Про контроль ведення електронних журналів
10. Про результати весняної сесії 2022/2023 навчального року 4 курсу бакалаврського рівня (всім викладачам надіслати інформацію на кафедру та гугл диск до 18.00 год 26.04.2023 р.)
11. Про направлення на практику студентів 4 курсу бакалаврського рівня
12. Про результати проведення VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Страховий ринок України у світлі євроінтеграції: новітні виклики та тренди»
13. Щодо регламенту проведення ювілейної 90-ї щорічної студентської наукової конференції КНЕУ «Інноваційні проєкти для післявоєнного відновлення та розвитку України», по платформі кафедри «Банківський та страховий бізнес у післявоєнній відбудові України»
14. Про підготовку проведення щорічної V Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Сучасні гроші, банківські послуги та фінансові інновації в цифровій економіці» та конкурсу талановитої молоді у сфері грошей, фінансів та банківської справи
15. Різне.
Засідання пройшло в робочій обстановці і завершилось повним розглядом всіх питань.