ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ «ГРОШОВО-КРЕДИТНА ПОЛІТИКА НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ ТА ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЯ».14 Лютого 2016р.

12 лютого 2016 р  за ініціативою кафедри банківської справи, в рамках програми інноваційного розвитку, була організована відкрита лекція на тему : "Грошово-кредитна політика НБУ та її реалізація". Лекцію провів заступник директора Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України, канд.екон.наук, Лепушинський Володимир Олександрович.
Володимир Олександрович, розповів присутнім про особливості сучасної грошово-кредитної політики Національного банку України. В кінці лекції було проведено обговорення матеріалу у вигляді дискусії.
   Того ж дня, на кафедрі банківської справи було проведено круглий стіл на тему: "Реалізація монетарної політики НБУ в сучасних умовах", де було обговорено цілий ряд актуальних та важливих питань:1) про нову дисципліну кафедри банківської справи "Монетарна політика"; 2) про інфляційне таргенування; 3) особливості сучасної грошово-кредитної політики НБУ- це питання викликало хвилю дискусій, тож варто зазначити, що думки науковців кафедри дещо розбіжні з ідеями представників НБУ. В результаті засідання присутні працівники кафедри банківської справи та представники НБУ, виявили бажання про подальшу науково-методичну співпрацю.