Участь професорів кафедри у черговому дискусійному столі АУБ06 Грудня 2023р.

Асоціація українських банків провела черговий дискусійний стіл щодо очікувань банківських експертів від найближчих рішень Монетарного комітету НБУ. Спікерами були представники банку Глобус, ПриватБанку, Банку інвестицій та заощаджень.

Професор С. М. Аржевітін доніс інформацію про співпрацю АУБ і кафедри кафедри банківської справи та страхування у  монетарних питаннях. Озвучив статті кафедри з цього питання.

Заступник завідувача кафедри, гарант програми "Банківський бізнес", директор Інституту кредитних відносин, професор І. В. Краснова виступила з інформацією про участь та успіхи студентів кафедри у конкурсі «Монетарна політика: виклики НБУ студентам»,  а також анонсувала проведення найближчим часом АУБ і кафедрою круглого столу щодо  управління  ліквідністю на прикладі дослідження здобувачкою кафедри.