Тридцятиріччя Асоціаціації україніських банків!21 Травня 2021р.

Цього року Асоціація українських банків святкує тридцятирічний ювілей! Протягом періоду свого функціонування Асоціація українських банків відіграє важливу роль у розбудові банківської системи України, адаптації вітчизняного банківського законодавства до міжнародних стандартів та продовжує плідно працювати у цій царині.

Вагомий особистий внесок Голови Ради Асоціації, д.е.н., професора кафедри банківської справи та страхування Аржевітіна Станіслава Михайловича, який очолює Раду АУБ вже 25 років поспіль, у розвиток Асоціації українських банків, багаторічну плідну працю на користь банківської системи та економіки України в цілому відзначено Почесною грамотою Глови Ради Національного банку України Данилишина Б. М. Вітаємо Асоціацію українських банків та Аржевітіна Станіслава Михайловича з 30-ю річницею роботи Асоціації та з нагоди Дня банківського працівника!