Науковці кафедри беруть активну участь у роботі Асоціації українських банків13 Травня 2022р.

13 травня 2022 р. відбулося засідання Асоціації українських банків. До проведення даного заходу долучилися викладачі кафедри банківської справи та страхування, а саме  д.е.н., професор  кафедри, голова Ради Асоціації українських банків С. М. Аржевітін та к.е.н., доцент кафедри, радник Президента АУБ  С. І. Ходакевич.

С. М.  Аржевітін виступив з доповіддю на тему "Банківська система України в період воєнного стану: успіхи та проблеми". У доповіді було розкрито актуальні питання діяльності Національного банку України в умовах воєнного стану, розкрито позитивний вплив прийнятих рішень на економіку.  АУБ разом з науковцями досліджувала монетарне забезпечення економіки в умовах невизначеностей війни, в тому числі і через кредитування. Асоціація українських банків опрацювала та узагальнила пропозиції банків та передасть матеріали до Національного банку України.