Нагороди знайшли своїх власників24 Травня 2017р.

24.05.2017 у центрі культури і мистецтв ДВНЗ" Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана" відбулось закриття щорічної спортакіади  серед працівників КНЕУ, які в свою чергу отримали відзнаки в вигляді дипломів та медалей. Приємною традицією стала відзнака досягненнь представників кафедри банківської справи, а саме: д.е.н., проф. Аржевітін С.М. отримав винагороду, як капітан команди з волейболу фінансово-економічного факультету, за отримане I командне місце. Наші доценти к.е.н. Охрименко І.Б. та к.е.н. Чуб П.М. отримали відзнаку за досягнення в плаванні!
Колектив кафедри, щиросердечно вітає Наших Спортсменів з їх досягненнями та зиче подальших звершень! Ми пишаємось Вами!
Редактор: Денисенко А.В.