Відбувся фінансовий батл «Управління життєвим капіталом»21 Березня 2024р.

В межах щорічної міжнародної освітньої компанії Global Money Week Кафедра банківської справи та страхування КНЕУ за підтримки Національного банку України; Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Ділового клубу "Партнер"; Ділового клубу Партнер м.Біла Церква; Амбасадорів з ФГ: Оксана Шатило, Анастасія Гейло, Сергій Зайцев; тренера Оксана Данильченко; здобувачів КНЕУ ОПП «Управління фінансовим бізнесом», ФУ 302 - Ельдар Шевель, Ірина Вербіцька, Даша Муха, провели велику фінансову гру - ФІНАНСОВИЙ БАТЛ «УПРАВЛІННЯ ЖИТТЄВИМ КАПІТАЛОМ» модератором якого виступила к.е.н., доц., тренерка, Тетяна Стецюк.
Окрема подяка Президенту ГО «ДК «ПАРТНЕР» СЕРГІЮ ІВАГЛО;
Лізі Амбасадорів ІНЕССІ БЕСПАЛКО за організаційний супровід заходу;
заступнику Голови громади - Сніжані Авраменко,
директору Войтівського НВК - ЛюдмиліТищенко,
директору Лизогубовослобідського НВК - Наталії Бакун;
учням 10-11 класів.
🤝
Учасниками були: учні приватної школи ОПТІМА, Ліцею Кі Скул (Святошинська гімназія), здобувачі фахового економічного коледжу КНЕУ, здобувачі ОПП «Управління фінансовим бізнесом», ОПП «Банківський бізнес».

🎯
Дядякуємо нашим меценатам, без них цей захід не можливо провести: ТВТ-Insurance Broker, ВІТАЛІЮ БИСТРАНОВСЬКОМУ; БОРИСУ ТКАЧЕНКО; ІРИНІ КОСТЮЧЕНКО.
🤝