Відбувся бізнес-форум «Фінансовий бізнес та FinTech: синергія взаємодії»02 Березня 2021р.

24 лютого 2021 року відбувся форум «Фінансовий бізнес та FinTech: синергія взаємодії»

Розвиток технологій стрімко йде вперед і набирає обертів, а сучасні карантинні умови лише цьому сприяють. Цифрова трансформація тягне за собою перебудову всіх сфер суспільного життя, в тому  числі і фінансову. З метою налагодження та визначення подальших шляхів взаємодії фінтех з фінансовим бізнесом кафедра банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана разом з Асоціацією українських банків та Інститутом розвитку інновацій INTENS 24 лютого організувала й провела форум «Фінансовий бізнес та FinTech: синергія взаємодії».

Результатами форуму стало визначення актуальних бізнес-моделей банків, страхового бізнесу, партнерських екосистем та моделей банку як маркетплейсу, сформовано можливі шляхи розвитку необанків та впровадження цифрової валюти центральним банком. Також окрема увага була приділена питанню кібербезпеки у діяльності фінансових установ.

Форум складався із трьох дискусійних панелей – «Банківський бізнес і фінтех: нові управлінські можливості», «Страховий бізнес та іншуртех: інновації та цифрові технології», «Кібербезпека фінансового бізнесу».

Модераторами заходу були Президент Української міжбанківської валютної біржі Анатолій Гулей, Генеральний директор асоціації «Страховий бізнес» В’ячеслав Черняховський та Радник Президента Асоціації українських банків, кандидат економічних наук Сергій Ходакевич. Захід відбувався на онлайн-платформі Zoom.

Зареєструвалось та прийняло участь у Zoom-зустрічі одночасно до 281 особи (викладачі, студенти, представники бізнесу з усіх регіонів України), виступило 24 доповідачі. За першіх три тижні після проведення переглянуло запис більше 500 осіб.

Переглянути відеозапис Бізнес-Форуму можна на youtube-каналі ТУТ

Посилання на презентації спікерів Бізнес-Форуму: натиснути