АТ «Сітібанк» розвиває співпрацю з кафедрою банківської справи.15 Листопада 2019р.

Для студентів факультету фінансів 15 листопада відбулась зустріч із представниками АТ «Сітібанк». Кирило Касянок, провідний фахівець відділу валютного контролю та ризикової діяльності, прочитав змістовну та цікаву лекцію щодо діючої системи валютного контролю в Україні та роботу АТ «Сітбанк» з цього напряму. Інтерн банку Євгенія Мрук поділилась досвідом щодо проходження стажування. Студенти бакалаврату та магістратури ФФ пройшли анкетування щодо проходження стажування.

Кафедра банківської справи вдячна за організацію проведення заходу заступнику завідувача проф.  д.е.н. І.В. Красновій заступнику завідувача проф.  к.е.н. А.В. Нікітіну, доценту кафедри к.е.н. В.Г. Шевалдіній.

Очікуйте подальших подій у співпраці із нашими роботодавцями!