Участь у засіданні Професійного Дорадчого Комітету факультету фінансів кафедри банківської справи та страхування03 Травня 2023р.

На факультеті фінансів відбулося установче засідання Професійного Дорадчого Комітету факультету фінансів КНЕУ ім.В.Гетьмана (24.04.23 р.), в якому від кафедри взяли участь завідувачка кафедри банківської справи та страхування професор Л. Примостка та заступник декана факультету фінансів, професор кафедри С. Ходакевич. На засіданні були присутні члени Дорадчого Комітету: директор ТОВ "ПРОФІН КОНСАЛТИНГ", Член Наглядової Ради КНЕУ- В.Березовик, Голова УМВБ, д.е.н., професор А.Гулей, Президент Асоціації українських банків – А. Дубас,  Голова Правління Асоціації фінтех та інноваційних компаній – Р. Дюк, Голова Управління нагляду за фінкомпаніями НБУ – О.Залєтов. Керуюча партнерка “Pro Capital Investment”- А. КутоваГолова Наглядової Ради «Європейський промисловий банк», д.е.н. – В.Романчукевич, Генеральний директор Асоціації страхового бізнесу – В. Черняховський, а також декан факультету фінансів проф. Б. Стеценко, завідувач кафедри корпоративних фінансів та контролінгу проф. О.Терещенко.
Засідання відбувалося у змішаному режимі. На установчому засіданні обговорювались питання функціонування та ключові завдання Професійного Дорадчого Комітету, проблематика розвитку фінансової освіти в контексті інтересів бізнесу в сучасних умовах. Зокрема, присутні висловили своє бачення напрямів удосконалення освітніх програм факультету, зокрема в сфері банківського менеджменту, страхового бізнесу, ризик-менеджменту, розвитку фінтех компаній. Пропозиції стекголдерів стосувалися: посилення комунікаційних навичок та Soft-skills здобувачів, наближення до практики через кейс-методи (участь здобувачів у підготовці пропозицій на отримання грантів), урахування потреб ринку праці, зокрема Президент Асоціації українських банків Андрій Дубас повідомив, що нещодавно прийняв на роботу магістра ОПП «Банківський менеджмент» М.Баковецького, якого було обрано за результатами співбесіди серед інших претендентів. Всі учасники зустрічі
висловили своє бачення та пропозиції щодо подальшої взаємодії та співпраці.