Обговорення проєкту ОПП "Банківський менеджмент" (2023 р.)20 Квітня 2023р.

Кафедра банківської справи та страхування постійно забезпечує підвищення якості освіти, у зв’язку з цим проєктна група виносить на публічне обговорення проєкт освітньо-професійної програми підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти "Банківський менеджмент" (072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок).

Проєкт ОПП "Банківський менеджмент" розміщено на офіційній вебсторінці портфоліо освітньо-професійної програми.