Активна участь студентів кафедри у Міжнародному форумі06 Жовтня 2021р.

01.10.21 р. у Торгово-промисловій палаті України, відбувся міжнародний Форум «Фінмоніторинг та безпека при роботі з фіатними та віртуальними активами». Ініціатором Форуму виступила Асоціація українських банків. Цільова аудиторія: спеціалісти з фінмоніторингу, ТОП-менеджери банків, небанківських фінансових установ, власники та керівники бізнесу, юристи, представники регуляторів, науки. Роботу Форуму розпочав Президент Асоціації українських банків Андрій Дубас.
Модератором Форуму виступив наш колега, канд. екон. наук, доцент, доцент кафедри банківської справи та страхування, Радник Президента АУБ Сергій Іванович Ходакевич. Спікери - представники органів державної влади - НБУ, ДСФМУ, МЦТ, FATF, підрозділи кібербезпеки СБУ, Міністерства Юстиціі, ДП «Дія», практики та експерти, розробники і постачальники біометричних технологій. Перша частина панельної дискусії присвячена правилам, стандартам та процедурі фінмоніторингу при проведенні операцій з фіатними валютами та з віртуальними активами. У другій частині обговорювали практичні аспекти пов‘язані з застосування і дотримання бізнесом процедур первинного фінансового моніторингу з фіатними валютами та віртуальними активами.
Обговорювали можливості банків та інших ФУ щодо обслуговування клієнтів по операціям з віртуальними активами; біометричні технології в процедурах фінмоніторингу, поточний стан і майбутні перспективи, шахрайство, проблеми ручних і автоматизованих процедур фінмоніторингу при фіатних операціях і операціях з віртуальними активами, ризики санкцій внутрішніх і міжнародних регуляторів, задачі створення цифрової гривні. Форум викликав значний інтерес не тільки серед представників органів влади, бізнесу, науки, а й серед студентства. Студенти 5 курсу магістерської програми «Банківський менеджмент» Пономаренко Катерина, Стрибало Артем та Пуш Ярослав прийняли участь у Форумі, що пройшов насичено, захоплююче, з купою позитивних емоцій та вражень!
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть