Старт наукової роботи студентів-банкірів24 Квітня 2017р.

Розпочато роботу наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» для студентів 2 курсу фінансово-економічного факультету КНЕУ спеціалізації «Кредит» (керівник – доцент кафедри банківської справи Н.В. Циганова). 24 квітня 2017 р. відбулося перше засідання, присвячене проблемам інновацій у сфері грошового обігу. Присутні студенти і викладачі з великим інтересом заслухали виступи студентів: Баранової Олени (КРД-201, «Електронні гроші: проблеми обігу та емісії», науковий керівник Циганова Н.В.), Олійник Олени (КРД-202, «Кріптовалюта на розвинених ринках і ринках, що розвиваються», науковий керівник Фрідель В.І.), Ющика Ігоря (КРД-201, «Біткоін: валюта майбутнього чи фінансова піраміда? Перспективи впровадження в Україні», науковий керівник Чершнев Ю.В.).

В обговоренні зазначених проблем активну участь взяли доценти кафедри банківської справи Н.Г. Заболотна, П.М. Чуб, старший викладач Ю.В. Чершнев. Наступне засідання гуртка відбудеться 22 травня і буде присвячене проблемам інфляції та антиінфляційного регулювання в Україні.