Засідання наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» 14 грудня 2021 р.17 Грудня 2021р.

Чергове засідання наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» кафедри банківської справи та страхування КНЕУ (керівник проф. Циганова Н.В.) відбулося в атмосфері творчої дискусії: обговорювали зі студентами факультету фінансів проблеми функціонування валютного ринку в умовах глобалізації економіки. Доповідали Кулагіна Ірина (ФФ-302), Брана Володимир (ФК-302), Клямар Наталія, (ФФ-302), Цапчук Владислав (ФБ-202). Зокрема обговорили чинники впливу на валютний курс в Україні та інших країнах у сучасних умовах, форми прояву та наслідки доларизації економіки, підходи до її оцінювання та методи протидії.
Наступне засідання гуртка відбудеться у лютому 2022 р. і буде присвячене проблемним аспектам функціонування грошової системи України.