Продовжує роботу науковий гурток з «Грошей та кредиту» для студентів факультету фінансів, керівник доц. Брегеда О.А.23 Листопада 2022р.

На кафедрі банківської справи та страхування продовжує роботу науковий гурток з «Грошей та кредиту» для студентів факультету фінансів, керівник доц. Брегеда О.А. Чергове засідання гуртка відбулося 22.11.22, де обговорювались різні аспекти формування вартості грошей всередині країни, та за її межами.
Першою виступила студентка Яковлева Ліана з темою «Споживчий кошик в Україні та інших країнах, необхідність його формування та вимірювання», де були розглянуті питання його складу, призначення, формування індексу споживчих цін. Тема не залишила байдужими присутніх, була значна кількість питань та відбулось її обговорення.
З темою «Визначення валютного курсу на основі паритету купівельної спроможності» виступив студент Пащенко Антон, який показав важливість розрахунку та використання паритету купівельної спроможності. Також був розглянутий класичний приклад - індекс Бігмак, який наочно демонструє недооціненість та переоціненість різних валют світу, що є важливим для подальшого аналізу валютного курсу.
Засідання гуртка проходило жваво і в невимушеній атмосфері. Найбільш активними студентами були Босюк Ю., Матвієнко В., Пащенко А., Максимов Є., Яковлева Л., Єпішина Д. На жаль не всі студенти, що мали бажання приєднатись до гуртку, технічно змогли це зробити, окремі студенти перебували в мобільних локаціях у зв’язку з обмеженнями в постачанні електроенергії. Незважаючи на деякі труднощі робота гуртка триває. Наступне засідання гуртка заплановане на 06.12.22. Запрошуються всі бажаючі.