07 грудня 2022 р. відбулося перше засідання студентського наукового гуртка «Страховий бізнес» (керівник – проф. Кривошлик Т.Д.)07 Грудня 2022р.

07.12.22 р. на кафедрі банківської справи та страхування відбулося перше у 2022-2023 н. р. засідання студентського наукового гуртка.
     Перед студентами виступила керівник гуртка проф. Кривошлик Т.Д., яка розповіла про мету та основні завдання гуртка, ознайомила з видами наукових досліджень.
   Засідання було присвячено обговоренню питань сучасного стану страхування життя в Україні та тенденцій розвитку страхового ринку у світі. Участь у роботі наукового гуртка прийняли студенти 4 курсу факультету фінансів.
      З доповідями та презентаціями виступили такі студенти:
     1) Процик Ольга, яка презентувала тему «Сучасні тенденції розвитку страхування життя в Україні». У своєму виступі студентка зосередила увагу на видах послуг та програмах страхування життя, які здійснюють страховики в Україні та окреслила певні тенденції його розвитку;
   2) Кваша Аліна, продовжила обговорення питань засідання гуртка, представивши тему «Проблеми розвитку страхування життя в Україні». Дослідниця наголосила на таких чинниках, що стримують розвиток страхування життя в Україні як низька купівельна спроможність громадян, низький рівень страхової культури та довіри до страхових компаній, різкі коливання валютного курсу, недостатній рівень капіталізації страховиків, відсутність надійних інвестиційних проектів та нестабільність економічної ситуації в країні;
   3) Грицько Олександр, представив тему «Світовий страховий ринок та тенденції його розвитку». Доповідач окреслив особливості здійснення страхової діяльності у США, Японії та Великобританії і на основі аналізу окремих показників, представив авторський прогноз розвитку страхової діяльності, у тому числі зі страхування життя, у цих країнах.
     Усі доповіді супроводжувалися обговоренням представлених тем та дискусіями.
    Робота гуртка пройшла у дружній та доброзичливій атмосфері. Дякуємо усім учасникам гуртка і запрошуємо на наступні його засідання.