Робота наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» триває25 Травня 2022р.

Військовий стан в Україні не став перешкодою для розвитку студентської науки. Студенти факультету фінансів досліджують зміни у грошовій сфері та банківській системі України у воєнних умовах і обговорюють їх на засіданнях наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» кафедри банківської справи та страхування (керівник – проф. Н.В. Циганова).
Зокрема на засіданні 19 квітня 2022 р. дискутували щодо стану банківської системи, обговорювали конкурентне середовище, воєнні ризики та поточні зміни у діяльності банків. Доповідали студентки 2 курсу факультету фінансів Гнітецька Ольга і Завіша Христина. Особливу увагу дослідниці приділили пріоритетним напрямкам банківського кредитування в умовах воєнного стану та ризик-менеджменту. Обговорення цих питань продовжили 3 травня 2022 р. Основним доповідачем виступила студентка групи ФБ-201 Повидиш Анна, яка розказала про сучасні проблеми кредитування в Україні, кон’юнктуру на ринку кредитних послуг, зміни та особливості обслуговування кредитів в умовах воєнного часу. Особливу увагу у доповіді було приділено кредитуванню аграріїв та функціонуванню державного кредиту у воєнних умовах.
На підсумковому у цьому навчальному році засіданні гуртка 17 травня мова йшла про розвиток інновацій на ринку фінансових послуг в Україні та світі. Настрій обговорення був оптимістичний, доповідачі налаштовані на швидке оновлення економіки України. Студентка факультету фінансів Щур Дарина протягом року досліджувала дистанційний банкінг у розвинених країнах та Україні і аргументовано доповідала про його переваги, ризики, можливості у цифровому світі. Влада Хриплива вивчала досить актуальну на сьогодні проблему розвитку і значення лізингу. Значну увагу було приділено міжнародному лізингу, зокрема програмам лендлізу та їх ролі у повоєнному відновленні економіки.
На цьому наукова робота не завершується: студенти готують виступи на 89-ту щорічну студентську наукову конференцію КНЕУ за міжнародною участю «Інноваційні ідеї та проєкти для економічного відродження України».