Професор кафедри Івасів І. Б. прийняв участь у роботі круглого столу “Управління безперервністю бізнесу: нові виклики та операційні ризики”19 Грудня 2023р.

Національний центр підготовки банківських працівників України організував круглий стіл “УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕРЕРВНІСТЮ БІЗНЕСУ: НОВІ ВИКЛИКИ ТА ОПЕРАЦІЙНІ РИЗИКИ”, який відбувся 19 грудня 2023 р. Участь у цьому заході взяв професор кафедри Івасів І.Б.
Учасники – представники провідних банків країни, - обговорили значне коло актуальних питань у царині операційних ризиків, серед яких: плюси та мінуси віддаленого режиму роботи; безпека персоналу у офісах; операційні ризики, що виникають в режимі віддаленої роботи, заходи з їх мінімізації; ризики та складності використання хмари та її переваги в порівнянні з наземними дата-центрами; плани безперервності критичних процесів/функцій – оновлення, тестування в умовах війни; готовність до роботи в умовах тривалого блек-ауту; пріоритети у виконанні некритичних функцій.