Участь проф. І. Івасіва у роботі міжнародної конференції05 Березня 2024р.

Цифровізація банків розглядається як потужний глобальний виклик, з яким зараз стикається банківська індустрія. У цьому процесі цифрових змін банки стикаються з руйнівними інноваціями, які вимагають адаптації майже всіх процесів співпраці.

Обговоренню цих процесів була присвячена робота Міжнародної конференції «DIGITAL BANKING FRONT & BACK-OFFICE 2024», яка зібрала учасників – представників банківського сектору із 6 країн. В колі уваги спікерів були питання підтримки безперервних змін та готовність процесів банків до СЕП 4.0. (безперебійна діяльність банків, інформаційна безпека, зміна внутрішніх операційних моделей, дистанційні канали, тощо); загальні принципи аналітики та вибору процесів в банках, які підлягають автоматизації; максимальна оптимізація внутрішніх процесів банку та забезпечення доступності всіх продуктів та послуг у дистанційних каналах; проблеми та можливості створення в банку гнучкої інтеграції через API; інтеграція ШІ в банківські процеси в найближчі 5 років; практичний досвід та пілотні проекти; ChatGPT: приклади використання у банкінгу майбутнього.

Досвід від роботи на конференції та зразки кращих банківських практик будуть реалізовані в навчальному процесі кафедри банківської справи та страхування.