Глобус банк підтримує найкращих20 Грудня 2019р.

У офісі АТ «Комерційний банк «Глобус» відбулась зустріч Голови Правління Сергія Мамедова з керівництвом кафедри. Завідувач кафедри банківської справи проф. Людмила Примостка вручила Подяку Ректора КНЕУ Дмитра Лукьяненка за сприяння в облаштуванні спеціалізованої аудиторії на факультеті фінансів, презентувала колективну монографію викладачів кафедри. Сергій Генадійовтч Мамедов є випускником нашого факультету, висококласним фахівцем із великим досвідом успішної керівної роботи у банках. Він із задоволенням згадував роки навчання, окреслив перспективи подальшої співпраці з університетом. Заступники завідувача кафедри, проф. Ірина Краснова та проф. Андрій Нікітін надали конкретні пропозиції в сфері співробітництва в освітній діяльності, розвитку фінансової грамотності активної молоді та працевлаштуванні студентів, що навчаються банківництву, випускників. Присутні на зустрічі побажали один одному всього найкращого в наступаючому 2020 році.