АТ "Кристалбанк" поглиблює співпрацю з кафедрою17 Грудня 2019р.

В головному офісі АТ "Кристалбанк" відбулась зустріч  Голови Правління  Леоніда Гребінськогоз керівництвом кафедри банківської справи.

Голові Правління було вручено подякути лист подякиза надану спонсорськудопомогу на благоустрій КНЕУ. Допомога була спрямована на розвиток матеріально-технічної бази факультету фінансів та облаштування спеціалізованих аудиторії кафедри банківської справи для забезпечення навчальної діяльності.

Завідувач кафедри Людмила Примостка побажалаколективу КРИСТАЛБАНКу процвітання та обговорилапитання щодо майбутньої співпраці банку з університетом відносно стажування студентів та їх подальшого працевлаштування, участі банку у інших науково-просвітницьких заходах кафедри.

Очікуйте подальших подій у співпраці із нашими роботодавцями!