Студенти-банкіри займають нові наукові висоти08 Травня 2020р.

Цими днями у КНЕУ проходить 87 студентська наукова конференція «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти».
На кафедрі банківської справи в онлайн-режимі пройшли засідання секцій по платформі «Сучасний банкінг: інновації, креативні ідеї, діджиталізація».
Зокрема, 6 травня відбулось засідання секції «Управління банківською діяльністю» (модератори проф. Нікітін А.В. та доц. Лавренюк В.В.), де відбулось відео-обговорення доповідей із застосуванням платформи Zoom. Було представлено 13 наукових проектів 14 студентів 3-5 курсів факультету фінансів. В обговореннні прийняли участь і наукові керівники. Кращих по секції виявили шляхом студентського онлайн-голосування.
7 травня відбулось засідання секції «Гроші і банки в інноваційній економіці» (модератори проф. Білошапка В.С. та доц. Циганова Н.В.), де відбулося текстове онлайн-обговорення із застосуванням месенжеру Telegram. Представлено 12 наукових проектів від 14 студентів 3-5 курсу факультету фінансів. В обговоренні прийняли участь і викладачі кафедри.
За результатами роботи обох секцій по платформі кафедри визначено переможців, в тому числі отримали призові місця:
1 місце «Світові тренди банківських інновацій»
Автор - Ниник Анастасія Олегівна, 3 курс ФФ, гр. ФФ-301
(науковий керівник – Охрименко І. Б., к.е.н., доцент кафедри банківської справи)
1 місце «Споживче кредитування, його значення і перспективи розвитку»
автор– Капітан Лілія Іванівна, 3 курс ФФ, гр. ФБ-301
(науковий керівник – Циганова Н.В., к.е.н., доцент кафедри банківської справи)
2 місце «Цифрова трансформація вітчизняного банківського середовища в умовах розвитку фінтех-екосистеми»
Автор: Самчук Анна Андріївна, 3 курс, група ФФ-302
(науковий керівник – Примостка Л.О., д.е.н., завідувач кафедри банківської справи)
2 місце «Сучасні реалії карткового бізнесу банків»
автор - Бондар Вікторія Вікторівна, 4 курс ФФ, гр. ФБ-401
(науковий керівник – Білошапка В.С., к.е.н., професор кафедри банківської справи)
3 місце «Онлайн банкінг як альтернатива традиційному»
автор - Неженець Софія Михайлівна, 3 курс ФФ, гр. ФФ-303
(науковий керівник – Чуб П.М., к.е.н., доцент кафедри банківської справи)
Всі студенти отримали сертифікати учасників, а наукові досягнення переможців будуть опубліковані в університетському збірнику тез конференції. Іншим учасникам запропоновано право публікації в кафедральному збірнику тез.
Програму з переліком всіх учасників дивіться в анонсі.
Вітаємо студентів та наукових керівників та бажаємо подальших успіхів у науці і міцного здоров’я!