Участь професора кафедри Аржевітіна С. у Міжнародній науково - практичній конференції15 Березня 2024р.

Сьогодні 15 березня 1939 року  85 років тому) в Хусті (Закарпаття) було проголошено незалежну українську державу «Карпатську Україну». Професор кафедри Аржевітін С. виступив на Міжнародній науково - практичній конференції «Карпатська Україна як етап українського державотворення та боротьби українців за незалежність у хх ст.»    організованої Ужгородським національним університетом 14-15 березня 2023 р. На запрошення Всеукраїнського товариства «Просвіта» Станіслав Михайлович також прийняв участь  у круглому столі з доповіддю «Карпатська Україна - передвісник проголошення незалежності України».

Станіслав Аржевітін відомий як і дослідник національно- визвольного руху в Закарпатті. Тому і невипадково його книги є номінантами на  національну премію  України імені  Тараса Шевченка.