Переможці кейс-чемпіонату НБУ. Кафедра банківської справи та страхування ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" продовжує співпрацю з Національним банком України22 Червня 2021р.

Протягом 20.04.2021 - 28.05.2021 р. Національним банком України проводився Всеукраїнський студентський кейс-чемпіонат з агрострахування.

На відбірковому етапі кейс-чемпіонату НБУ змагалися 27 команд з різних вищих навчальних закладів України, у тому числі чотири студентські команди під керівництвом викладачів кафедри банківської справи та страхування КНЕУ.

Переможцями відбіркового етапу стали дві студентські команди під керівництвом викладачів кафедри банківської справи та страхування, які увійшли у п’ятірку фіналістів кейс-чемпіонату НБУ.

У фіналі, що відбувся 09.06.2021 р. на платформі ZOOM, переможцями стали наші студенти, зокрема:

ІІІ місце – посіла команда у складі магістрів 5 курсу освітньої програми «Банківський та страховий менеджмент»  Захарченко Олександра та  Ігонін Катерина – науковий керівник проф. Кривошлик Т.Д.;

IV місце - посіла команда у складі бакалаврів 4 курсу освітньої програми «Фінанси» Гордієнко Катерина, Прокопчук Вікторія та Савенко Софія – науковий керівник доц. Димніч О.В.

Переможці отримують можливість стажування у НБУ, сертифікати учасників, а також цінні призи.

Вітаємо студентів – переможців кейс-чемпіонату та їх наукових керівників і бажаємо успіхів!

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та текст

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та текст
На зображенні може бути: текст «вимоги до страховикв, якi̇ здйснюватимуть агрострахування 3 державною пдтримкою кейс вi̇д нацонального банку украёни»